Podvodní tunel Modrá u Velehradu

07.04.2013 19:00:11

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

kabelka

Ahoj Zuzanecckoo, reps. Metlo, či ještě jinak? Mám taky dotaz. Kolik platí a jaké agentury za vkládání odkazů na nejrůznější zboží jako byl ten v odpovědi níže. Mně totiž nabízeli, že mně tyto vkládané odkazy zajistí. Tak mě zajímá, nakolik je to lukrativní práce a jakou mají marži, tedy kolik na Tobě vydělávají. Děkuji.

Víkend...

Přežila jsem, a bylo fajn... Dítě jsem nechala u našich, už peru a myslela jsem, že zalezu dneska brzo do pelechu, ale pozval se mi tu přítel... Za chvíli by měl dorazit, tak bych se asi měla ještě trochu zkulturnit :-)

dotaz a prosba

O dřívějším nástupu na mateřskou jsem neslyšela. Vím, jen ze je možné zazadat o Vyrovnávací příspěvek v těhotenství a mateřství, pokud je tehotna přehrazena na jinou práci, protoze tu svoji nemůže kvůli těhotenství vykonavat a v té náhradní ma nižší příjem.

Sušička ovoce !!

tak já mám sušičku Yden a jsem maximálně spokojená. Teď sušíme hlavně jablíčka a houby. Jinak jsme zkoušeli sušit i maso a fakt ňamina.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce