Nuru a thajské masáže přináší absolutní uvolnění i nevšední zážitek v jednom

Téma: Všední i nevšední zážitky, "nehody"
28.06.2017 17:59:04

autor: ElPeter  
Vizitka
Fotogalerie

Masáže jsou určitě jednou z nejpříjemnějších motivací udělat si čas na sebe a naučit se relaxovat. Pokud však hledáte víc než „jen“ uvolnění unavených svalů a rádi byste prostřednictvím masáže poznali jiné techniky nebo odstranili nějaké potíže thajské nebo Nuru masáže předčí všechna vaše očekávání.

Nuru a thajské masáže jsou velmi intimní

Vzhledem ke specifické atmosféře thajských či Nuru masáží si jejich provedení vyžaduje profesionalitu a velmi individuální přístup, proto si masáže v Praze pečlivě vybírejte. Při rozhodování, kde tento typ masáže podstoupit věnujte pozornost prostředí, ale také typu masérky podle Vašich sympatií.

Thajská masáž protáhne i uvolní celé Vaše tělo

Thajská masáž je unikátní kombinací akupresury a jógy tím nejpřirozenějším, ale zároveň propracovaně efektním způsobem. Vyzkoušíte si při ní polohy, které byste si při představě masáží ani nedokázali představit. Může to být i mírně nepříjemné, stejně jako klasické protahování zkrácených svalů, ale na konci se budete vždy cítit jako v novém těle. Mimo dlaní při aplikaci maséři využívají také lokty a kolena. Při pravidelném opakování však thajská masáž odstraňuje např. chronické bolesti hlavy.

Nuru masáž doslova ukáže sílu lidského těla

Nuru masáž patří mezi nevšední eroticky laděnou masáž, která rozproudí krev v žilách a skvěle zbystří všechny smysly. Masérka využívá při masírování váhu celého těla a díky speciálnímu nuru gelu masérka jednoduše klouže svým tělem po masírovaném a rafinovaně, přesto účelně působí na různé oblasti. Není třeba v tom však hledat něco prvoplánového nebo dokonce vulgárního. Jde pouze o způsob jak odpoutat lidské vnímání od zaběhnutých stereotypů.

Profesionálně prováděné masáže jsou tělu prospěšné ve všech podobách, zkuste vyměnit klasiku za něco odvážnějšího.

Poslední změna: 28.06.2017 17:59:48
Diskuze
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce