Ze života naší kočky

Téma: Příroda
10.07.2018 15:05:27

autor: ElPeter  
Vizitka
Fotogalerie

Tak jako já i spousta z vás má doma kočku místo psa. Osobně jsem hodně pohodlná a mám spoustu aktivit. Právě proto jsem hledala zvíře, které nevyžaduje každodenní procházky a náročnou péči. Když jsem se začala zajímat o to, čím budu svojí Kláru krmit, babička mi povídá, kočka si naloví a jinak jí stačí zbytky. Koukala jsem na ní a přemýšlela, jestli je to pravda.

Nakonec jsme si nastudovala poměrně velké množství informací nejen o granulích pro kočky. Svojí čtyřnohé kamarádce jsem pořídila granule pro koťata, která vyrůstají v bytech či domech. Na přilepšenou dostává masové kapsičky, a když se vrátím domů, dostane i malý pamlsek.

Když jsem se po nějaké době viděla s babičkou, hned jsem jí řekla, jak jsem svojí Kláru začala krmit. Babička nad tím jen mávla rukou, ale já jsem si všimla, jak její Míca vypadá. Začala jí plstnatět srst, nebyla lesklá a celkově vypadala sklesle a babička taky. Nemohla jsem se na to koukat a tak jsem babičce pro Míňu pořídila správné granule pro starou kočku, která chodí ven. Jako bonus jsem koupila i plnohodnotné masové kapsičky a nějaké ty měkké pamlsky, aby se jí nevylomily zuby.

Jak to s Míňou dopadlo? Babička nejprve hubovala, že jsem neměla tolik utrácet. Babička však dala na mě a začala kočku krmit tím, co jsem jí přinesla. Zhruba po 14 dnech jsem se u babičky stavila. Pro jistotu jsem koupila další balení granulí pro Míňu. Věřila jsem, že babička pochopí, co se jí snažím říci. Sotva jsem otevřela dveře, Míňa mě vítala a skákala. Vypadala o moc lépe a to nejen podle srsti, ale i podle toho jak byla zase aktivní. Předávala jsem babičce pytel granulí a ona mi říká, proč to taháš holka, vždyť já tady mám ještě dva pytle, co jsem předvčírem koupila.

Babička mi děkovala, že jsem jí řekla, že jenom zbytky a úlovky zvenčí kočce prostě nestačí. Nejen Míňa, ale i babička začala žít znova aktivněji. Babi teď granule doporučuje každé svojí sousedce a kamarádce v okolí co má také kočku.

Poslední změna: 10.07.2018 15:07:19
Diskuze
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce