Inzerce
Inzerce
Inzerce

BOL sraz - Koloděje n. Luž. 25. 5. 2013

04.06.2013 19:47:06

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Tak si říkám jak se všichni máte ?

Ty jsi snad jediná ,kdo k mluví z duše ,kdo mi rozumí   když se někde zmíním , že mimo všechno okolo to je i dobrá biologická zbraň ,tak se mi vysmějí ,proč by to ty děti dělaly . No proč asi ,jsou to děti ,nedomyslí konec ,nechápou to (jak by mohly ,když tohle nechápou kolikrát ani dospělí ) a jsou hlavně zvědaví . Třeba kluci jen tak že srandy si řeknou:polijeme Kryštofa ,oteče bude bžunda . No a je to . Jako u Tobiáše ,já si to pamatuju z dětství taky . Kluci po mě házeli pampelišky ,protože chtěli vidět jak budu oteklá . To že jsem pak splaskávala několik hodin nijak neřešili . Jako jo,děje se ,znám to a to anafylaxií jsem začala reagovat až na různé potraviny cca v 10ti letech a to už jsem byla dost velká na to,abych si to ohlídala sama . Bylo mi tak blbě ,že jsem to nikdy víc nechtěla zažít . On až bude ve škole ,bude dost velký s rozumný na to,aby si dal bacha . Teď je pinďa,navíc nemluví,nedokáže se bránit . A spoléhat na ostatní ? Toho se bojím . Kdyby se jen pozvracel ,nebo jen otekl,tak budiž . Ale může se během pár minut udusit . Do toho nejdu . Jasně ,do práce už bych chtěla ,už jsem dávno měla být v práci ,prospělo by to všem myslím ,ale i alergolog i dětská doktorka mi oba sami od sebe řekli , že by byl stejně víc doma nebo v nemocnici   . A B No nic a co vy? Co tréninky ? Závody budou letos nějaké ?

Pinkorblue.cz

Prosím, nějaký kupon na stránky Pinkorblue.cz? Nákup nad 1500,-

Postel pro 3 děti

My teď synovi kupovali postel s výsuvným lůžkem, takže mě napadá patrová postel s výsůvným lůžkem.

andropauza

Mohla bych taky poprosit radu co manželovi případně zabralo? Vypadá to, že na něj taky přichází andropauza a chtěli bychom něco osvědčeného co pomůže.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce