Inzerce
Inzerce
Inzerce

nadule1

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Ahoj,

po dlouhé době jsem nakoukla na tyto stránky a jsem dost překvapena, je tady tak strašně mrtvo, to jsem nečekala.

korektnost co to je

Ahoj Jarko, já zase zírám, že jsem si konečně chtěla v rámci studia angličtiny pustit Jih proti severu a na to už se asi nepodívám. Dané situace mimo logiku vznikají, když má někdo na něčem finanční profit, to pak obhajuje neobhajitelné, a také, když trpí komplexy, takoví lidé už toho v historii zvládli hodně nepochopitelného. Když se dívám na ničení některých historických památek, tak si myslím, že národ, který si neváží své historie, nečeká žádná budoucnost. Jinak zdravím Forresta, už běhám skoro jako on :-).

Ahoj holky

Pokud nespinis, snaz se byt v klidu, boleni v podbrisku je normalni, to se roztahuje deloha. A zitra zas treba prsa zacnou bolet, to se tak strida.   nemysli na to, urcite je vse ok.

Zase motorka..

zabít se člověk může na druhou stranu i v autě. Nemusí to být ani jeho chyba, stačí nějaký jiný debil. Ale je pravda že na motorce je přece jen ta statistika vyšší. Taky jsme s manželem oba jezdili. Teď s dětmi už ale nejezdíme. Podle mě je hlavní problém v tom že ta motorka fakt k té rychlé jízdě svádí. Ale když jezdíte bezpečně a spořádaně, neřekla bych že je to o moc nebezpečnější než auto. Taky se kdysi ty řidičáky dávali na požádání málem. Kamarád, který dělá instruktora se vždycky děsí jak mu ty starší ročníky vyprávějí jak jednoduše ten řidičák dostali..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce