Inzerce
Inzerce
Inzerce

21+2 tt

28.10.2019 12:14:00

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Tady to teda žije :)

Ahój, snazim se nezblaznit a vsechno si nejak naplanovat,ale zjistila jsem,ze ten stres mi dela,skola,skolka,krouzky a veskere ty besidky a akce, neda se to stihat, na vsechno neco chteji.. Do toho peceni, chystani ..A zarizovani kolem te firmy, kupujeme starsi male auto, litam s tim do servisu, stk..manzel vraci sluzebaka, a jedno auto by nam nestacilo. Zitra se chystame na sanky a na trhy tady za kopecky. Tak snad to bude fajn. Dnes mam zas nejak depku, bylo vanocni posezeni s judem, davali se tam i darky. Honza dostal kimono, vlastni,jinak si ho tam pujcujou, no a ztropil tam hysterak, ze jine deti-co uz kimona maji-dostaly sladkosti apod., on kimono nechce a tak vyvadel, chtelo se nam brecet. ja uz nevim,co s tema detma.. Neco napeceno mam,ale nemam to slepene,ozdobene. Perniky uz jsou snedene. To led.kralovstvi muselo byt ok, ja s nima byla min.sobotu na matovi a patovi a to je teda masakr, to me teda uz vazne nebavilo  Vy jste akcnaci! Ja kdybych to sepsala,taky by toho bylo taky hafo,ale s takovou lehkosti to nedavame,mam jazyk na veste    tak snad uz bude klidnejc a alespon zitra to vyjde a bude to na sankach fajn.

Rodíme ONLINE: Petra v 36. týdnu těhotenství onemocněla

Petra onemocněla a tak raději navštívila svého obvodního lékaře i gynekologa. Ve svém stavu se však může léčit pouze čajem, ovocem a homeopatiky. Nemoc ji však dohnala k nachystání věcí do porodnice i výbavičky pro miminko.

afrodiziaka

třeba na e-kondomech je jich hodně, my kupujeme ty španělské mušky

Chlapi

U nás je to klasika a několik let muž používá to stejné, co se líbí nám oběma a to Diora :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce