Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rozvod

Téma: Moje rodina
21.11.2014 10:41:51

Milé maminky dlouho , moc dlouho sem tu nebyla , stalo se mnoho , měla sem fungující rodinu , milujiciho manžela a tak sme si pořidili dvě krasne holčičky , jenom že koupili sme domek a stalo se to co nemělo , manžel neměl na mě čas ani na děti a začali nespory hadky .

Šlo to den ode dne do ... a tak sem hledala vychodisko , najednou sem nemusela hledat , přišli mi papíry o rozvod :( z ničeho nic se mi zhroutil svět . Tak začala druha etapa mého života , našla sem si byt je pravda že mě to stalo strašně moc usilí a vyřizovani a ted bydlim s dětmi , no a co se nestalo nechtěla sem byt sama našla sem si přitele , no spíše on mě , tak mam novy vztah , ma 35 a je strasně hodny , chova se k mym holkam jako by byli jeho , jenom že chce svoje miminko a ja nevim co ted , jestli do toho jít nebo nechat tomu volny pruběh ... a vždy když sem prožívala něco psala sem to sem a vždy mi maminky poradili , tak i ted vas vyzyvam k tomu aby ste mi poradili co mam dělat ???

Poslední změna: 21.11.2014 10:41:51
Diskuze
  • My domek nepořídili, my ho stavíme - už 10 let. Prošli jsme si řadou krizí, dokonce jsme vyhledali odbornou pomoc a zatím to ustáli - výkopy jsou ale hluboké, takže kdo ví ...      
    Každopádně mi bude v únoru 36 a máme dvě děti, ale rádi bychom ještě třetí. Rozhodování je to těžké - pro mě je jasné, že dokud nebudeme skutečně bydlet v novém, do třetího nepůjdu, ale taky pořád řeším tu hranici, kdy ještě jo a kdy už ne. mám pro sebe rozhodnuto, že pokud to neklapne v roce 2015, už do toho nejdu. Jsi o rok mladší, máš nového partnera, tak pokud to cítíš jako dobrý vztah, tak proč by ne?    
    Sunny   | 23.11.2014 23:08:26
    Reagovat | URL příspěvku
Reagovat na příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×