Inzerce
Inzerce
Inzerce

STŘIHATON 2014

Téma: Krásná maminka (make-up, účes, šaty...)
16.06.2014 22:12:18

Zrovna před týdnem jsme se s Nikolkou nechaly ostříhat. A až potom jsem se dočetla o akci STŘIHATON. Tak jsem se ho rozhodla podpořit aspoň takto...

 

Jedná se o pátý ročník charitativní akce značky Redken, který proběhne 19. června ve vybraných kadeřnictvích v Praze a Teplicích. Kadeřníci Vás ostříhají bez nároku na honorář, vy zaplatíte 850 Kč (což na Prahu není tak moc) a ještě si odnesete domů dárek. Ale to nejdůležitější, budete mít dobrý pocit, protože pomůžete zdravotně postiženým dětem (www.arkadie.cz). Více o akci se můžete dočíst zde.

 

  A tady přikládám pár fotografií z Nikčinýho úplně prvního stříhání:

První stříhání probíhalo s pláčem (ani rozinky nepomohly), ale naše kadeřnice Káča, to zvládla na jedničku.

 

Pak jsme dlouho stříhaly úplně nakrátko. Vlastně až doteď, kdy už Nikča sama řekla, že bude chtít raději culíky (které já neumím učesat :-) ). A tak má na hlavičce účes, který jí každý chválí:

 

No a maminka, ta ty účesy taky pěkně střídala:

Velký úletem byla ostře růžová ofina, pak neutrální polodélka, ale nakonec vždy zůstávám u pohodlných culíků, které sobě naštěstí udělat umím, za to u těch Nikčiných mám problém :-)
Poslední změna: 16.06.2014 22:13:09
Diskuze
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce