Inzerce
Inzerce
Inzerce

Tatínkovi obavy

Téma: Těhotenství
05.08.2016 20:32:08

Ähojky tak jsem zase konečně tu. Už mi to tu chybělo. 

Léto je v plném proudu, ale u nás je nuda :( Přítel je teď skoro pořád v práci a o výkendech jezdí pomáhat tátovi opravovat dům. Sice bych mohla jezdit s ním, ale hodinová cesta autem mě  ijak neláká a taky už chci trochu toho svého klidu. Jsem v sedmém měsíci a tak jsem radši doma než v obležení jeho mladších sester :) Jeho tatínek taky není zrovna nejpříjemější společník(je to přeci jen už starší člověk a tak bývá občas dost nerudný).

Jinak vše probíhá relativně v klidu. V pondělí jsem absolvovala kontrolu a vše bylo v pořádku takže jsem zase na chvíli docela v klidu. Vlastně celé své těhotenství beru klidněji než většina mích příbuzných. Možná až oc v klidu... Nejspíš je to způsobené tím, že se snažím myslet jen na ty pozitiva a negativní věci si vůbec nepřipouštěť. I když taky jsem měla pár chvilek kdy mě našel přítel plačící v pokoji s tím, že jsem se bála že to nezvládnu... Naštěstí mě vždy uklidnil a během chvíe rozesmál tak že jsem se musela schovat na WC abych neudělala loužičku :) (Pořád si neuvědomuje že musím na malou častěji) 

Zato on se temátu porod raději vyhýbá... Na Miminko se těší, ale je z toho všeho vyděšený víc než já a tak se trošku bojím jak bude reagovat u porodu. To že se mnou půjde na porodní sál bylo jeho přání. Já se o tom ani nezínila a on to navrhl už někdy ve třetím čtvrtém měsíci, ale teď se bojím jestli to zvládne....

Jinak se zajímá o vše co se s námi děje a jak Verunka roste. Jen ten porod ho děsí...

Poslední změna: 05.08.2016 20:32:08
Diskuze
 • Reakce
  Ahoj, já mám termín 17.10. Těhotenství si snažím co nejvíce užívat. Ale moc klidu nemám, protože rekonstrujeme domeček a rádi bychom to stihli než se miminko narodí...Takže to není takové to ideální těhu no...Každopádně se snažím být co nejvíce v pohodě, když to jde tak i relaxovat. Klidu mi i dodala knížka Hypnoporod - která až na nějaké pasáže (které mi přišly už trošku moc...) mi celkem pomohla. Porod jsem začala vnímat jako něco přirozeného. S přítelem jsme absolvovali předporodní kurz, tak už alespoň trošku ví, do čeho se mnou půjde. No zvládneme to, však narození miminka je přeci přirozená věc :-) Neboj, i ten tvůj to zvládne. Jen, dle mě, je třeba komunikovat a povídat si o tom narození....Hodně štěstí a pohody do dalších dnů.
  Sima05   | 22.09.2016 09:16:57
  Reagovat | URL příspěvku
 • Kdy máš termín?
  Přeji pohodové těhotenství!
  Calamity J.   | 13.08.2016 20:28:20 | Reakcí: 4, poslední: 21.08.2016 16:45:51
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
Reagovat na příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×