Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vítaní občánků

15.06.2018 20:02:08

21.4.2018

album [Album] [Další >>
1)
1/8

autor: kikeciperka  

Blog Vizitka

Diskuze

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

židle do pracovny

moc díky holky a ty sis kupovala jaké?

Tak si říkám jak se všichni máte ?

Jé ahoj ,jsem ráda , že jsi se ozvala . Tady to je pakárna ,se vším ,máš pravdu . Tak aspoň , že máte kam utéct . Se školou toho už moc nezachrání ,snad jen poslední zbytky mé psychiky . Ale holky nadšený obě dvě ,jsem ráda že to pustili aspoň na ten poslední měsíc . Učení vem čert ,ale pro zregenerování se po psychické stránce to pomůže . Tak užívejte lázně co to dá . Pro mě to byla velká úleva mít každý den navařeno a uklizeno . Navíc Kryštofovi to asi fakt hodně pomohlo . On od té doby neměl jediný záchvat kašle ,žádná nudle nic. Jen jedny ATB přes zimu a to je všechno ,jsem v šoku . Alergolog říká , že to spíš bude tím , že jsme byli zavřený doma ,holky nenosily bacily ze školy a ze školky a celkově se nikam nechodilo. Tak nevím ,ale rozhodně úleva po dvou letech co šel z nemoce do nemoce . Tak moc držím palce ať i pro vás jsou lázně přínosem .

Pinkorblue.cz

Prosím, nějaký kupon na stránky Pinkorblue.cz? Nákup nad 1500,-

andropauza

Mohla bych taky poprosit radu co manželovi případně zabralo? Vypadá to, že na něj taky přichází andropauza a chtěli bychom něco osvědčeného co pomůže.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce