Inzerce
Inzerce
Inzerce

brno a srazík

17.08.2011 13:41:20

Brno je zlatá lod,za děvčaty z Brna chod.Tak jsem se toho držela a udělala jsem dobře.

album [Procházet]


1) Drah a Gábi
Drah a Gábi

2) Brno město fontán
Brno město fontán

3)


4) Časostroj a Gábi.Do minulostí ji to nezaneslo.
Časostroj a Gábi.Do minulostí ji to nezaneslo.

5) Sluší jim to klukum.Honza už má ted sestřih jako tady Tobík.
Sluší jim to klukum.Honza už má ted sestřih jako tady Tobík.

6) Rodina Honafáková
Rodina Honafáková

7)


8) Modelka Zuzi
Modelka Zuzi

9) Teta Gabka
Teta Gabka

10) V restauraci
V restauraci

11) Budoucí Gabčin dum
Budoucí Gabčin dum

12) Modelka Gabka
Modelka Gabka

13) Modelka Gabka
Modelka Gabka

14) Modelka Zuzi
Modelka Zuzi

15) z herničky
z herničky

16) z herničky Tete Martině děkujeme za zmrzlinku
z herničky
Tete Martině děkujeme za zmrzlinku

17) Jedeme domu
Jedeme domu

18) tohle je náš dum. No není,ale je to škoda.
tohle je náš dum.
No není,ale je to škoda.

autor: Honafa  

Blog Vizitka

Diskuze
[ Reagovat na příspěvek ]   

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Herní židle

Ahoj jednu takovou si manžel koupil.Dlouho hledal a pak dal na doporučení kamaráda a je spokojenej.Od té doby ho nemohu od pc dostat.

utíká to ....

to ani není možný, že už jsou to 4 roky, kdy si Honzín vydal na svět se vší parádou a zaměstnal u toho asi 20 lidí ..... a 6 let od chvíle, kdy se narodil Ondra fotka z minulé soboty ...dorty jsem tentokrát nechala poprvé udělat .... celkově je teď náš život nějak hektický a to ještě ani nemáme doma školáka, ani nemusíme běhat na kroužky Ondra je teď ve třídě, kam smíchali předškoláky z celé školky - naštěstí tam má kamarády z původní třídy; taky mi tvrdí, že tam mají 2 Afričany ... obávám se, že myslí spolužáky romského původu ....to jsem zvědavá, jak ho téhle dedukce zbavím dřív než bude někde ostuda Honzín je ve stejné třídě se stejnými ...... pančelkami, letos tam ale mají novou mladě vypadající paní asistentku, která vypadá sympaticky jinak klasika - Ondra byl kromě prvního dne doma hned první týden - zánět oka; Honzín zas hned 3. týden - dušnost a kašel .....takže jsem zase po delší době měla očr; v práci navíc už půlka osazenstva chrchle, to samé ve školce ...no bude to ještě sranda jinak domácnost vypadá furt stejně ....jako po výbuchu ....jeden den tu Ondra běhal v teplácích totálně prasklých v koleni ...a když jsem je chtěla vyhodit, tak jsem zjistila, že nejen, že má čerstvě 6tileté dítko na sobě tepláky velikosti 2-3 roky (to není u nás nic divného ...), ale hlavně že nejsou vůbec naše .... měly vzorně cedulku Honzíkova spolužáka ze školky ....to je tak, když vám dítka jednou vyzvednou prarodiče nebo tatínek jinak prázdniny byly hektické - jak taky jinak s našimi svéráznými dětmi, já jsem byla po 6ti letech poprvé sama bez dětí (museli jsme se na dovolených s mužem prostřídat, já měla jen 2 týdny) a tak jsem volná odpoledne po práci využila k tak podvratné činnosti jako je mytí oken (asi po roce ....) ..... prarodiče hlídali každý jeden týden jen přes den -nikdo mazánky sám nikam nevzal ....ale zase jsme mohli jít s mužem aspoň do práce (a taky jsme byli po 4 letech spolu na večeři a asi po 7 letech na koncertě) ...jsem zvědavá, jak to budem s prázdninama dělat, až budem mít dítka ve škole .... ...taky se nám podařilo po 4 letech jít do divadla ...byl tu festival ...šli jsme na Cirk La Putyka - ADHD .... a pěkný ...ADHD naše děti naštěstí nemají ...ale u některých věcí jsme se poznali .... takové několikahodinové uspávání (Honzín) nebo imaginární kamarádi (Ondra) ... tak myslím, že jsem na první kulturu po letech vybrala dobře ... všem, co se v novém školním roce teprve zajíždějí, přeju pevné nervy :-) a hlavně co nejméně nemocí J.

Antibiotika + lactobacily

Když máme někdo z rodiny atb tak používáme laktobacily od Naturevia, mají jak pro dospělé tak pro děti.

úterý

Už se to blíží

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce