Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zuzanka

29.11.2012 10:07:07

Tentokrát tu dám jen Zuzanku.

album [Procházet]


1) Adámek na ní koukal jak na obrázek.
Adámek na ní koukal jak na obrázek.

2) Takhle by se mu moc nelíbila.Gabka se ji furt směje,že je bezzubka
Takhle by se mu moc nelíbila.Gabka se ji furt směje,že je bezzubka

3) Ve škole
Ve škole

4) Taky
Taky

5) Její dilko
Její dilko

6) Výhra v kartách
Výhra v kartách

7) Je to naše paní inženýrka z prahy.Trpělivost ji nechybí
Je to naše paní inženýrka z prahy.Trpělivost ji nechybí

8)


9)


10)


11) Takhle jí mám nejraději
Takhle jí mám nejraději

12)


13)


14) Kdo u nás vlastně žehlí
Kdo u nás vlastně žehlí

15) Spolu
Spolu

16)


17)

 

autor: Honafa  

Blog Vizitka

Diskuze
[ Reagovat na příspěvek ]   

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Ahoooooooj

Ahoj Marky, děkuji za optání, jsme teď hodně v tempu, dostala jsem se k zajímavým tématům, kolem se děje hodně věcí, Ríša už mě tolik nepotřebuje, resp. se před námi zamyká - opačný extrém než jej mít stále za zády, tak se snažím vše co nejvíce pracovně posunout. Ale naštěstí mám manžela, který už mně naplánoval povinný odpočinek :-). Upozorňuji, že nejsem workoholik, jenom mně ty věci nedají spát a nechci je nechat nečinně ležet. Také nemám problém si místo kávy dát odpoledne šlofíka, jak se blížím té 50, tak už ty věci nehrotím. Užívejte si, hlavně je teď všude prázdno, tak si člověk odpočine dvojnásob. Snad je ještě prázdno??? 

korektnost co to je

Ahoj Jarko, já zase zírám, že jsem si konečně chtěla v rámci studia angličtiny pustit Jih proti severu a na to už se asi nepodívám. Dané situace mimo logiku vznikají, když má někdo na něčem finanční profit, to pak obhajuje neobhajitelné, a také, když trpí komplexy, takoví lidé už toho v historii zvládli hodně nepochopitelného. Když se dívám na ničení některých historických památek, tak si myslím, že národ, který si neváží své historie, nečeká žádná budoucnost. Jinak zdravím Forresta, už běhám skoro jako on :-).

Úterý

Vývar z vepřové kosti se zeleninou a kroupama. Zeleninové lečo s chlebem. K večeři tatarák s topinkama

Ahoj holky

Pokud nespinis, snaz se byt v klidu, boleni v podbrisku je normalni, to se roztahuje deloha. A zitra zas treba prsa zacnou bolet, to se tak strida.   nemysli na to, urcite je vse ok.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce