Inzerce
Inzerce
Inzerce

Sraz 24.1.2009 Ostrava

24.01.2009 20:00:35

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Postel pro 3 děti

To vypadá dobře, děti budou určitě spokojené. Jen se připravte na hádky, kdo bude spát nahoře  

Darování vajíček

Ahojky, já teda osobně nedarovala, ale několikrát jsem o tom přemýšlela. Impulzem je asi to, že nejsem sobecká a ráda pomůžu lidem co miminko chtějí a nemohou.. Partner ještě před tím než jsme se poznali tak několikrát daroval sperma.. a sám od sebe přestal jeste než jsme si spolu začali.. ani nevím proč, jestli kvůli mě nebo nevím.. Každopádně mi to ani nevadí, samoržejmě bych asi nechtěla aby chodil každý měsíc :-D ale kdyby mi ted rekl že chce jít darovat, tak mu to samozřejmě zakazovat nebudu :-)

Tak si říkám jak se všichni máte ?

Jé ahoj ,jsem ráda , že jsi se ozvala . Tady to je pakárna ,se vším ,máš pravdu . Tak aspoň , že máte kam utéct . Se školou toho už moc nezachrání ,snad jen poslední zbytky mé psychiky . Ale holky nadšený obě dvě ,jsem ráda že to pustili aspoň na ten poslední měsíc . Učení vem čert ,ale pro zregenerování se po psychické stránce to pomůže . Tak užívejte lázně co to dá . Pro mě to byla velká úleva mít každý den navařeno a uklizeno . Navíc Kryštofovi to asi fakt hodně pomohlo . On od té doby neměl jediný záchvat kašle ,žádná nudle nic. Jen jedny ATB přes zimu a to je všechno ,jsem v šoku . Alergolog říká , že to spíš bude tím , že jsme byli zavřený doma ,holky nenosily bacily ze školy a ze školky a celkově se nikam nechodilo. Tak nevím ,ale rozhodně úleva po dvou letech co šel z nemoce do nemoce . Tak moc držím palce ať i pro vás jsou lázně přínosem .

Pinkorblue.cz

Prosím, nějaký kupon na stránky Pinkorblue.cz? Nákup nad 1500,-

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce