Inzerce
Inzerce
Inzerce

kamila

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Tak si říkám jak se všichni máte ?

Achjo..bude to mít těžký...ikdyz bude rozumnej..lidí jsou hajzli..a dečka jsou horší a horší....a nikdo mě to nevynluvi..já se pohybují mezi různýma skupinama deti-ms.zavody.skaut.atd atd..a všude je to horší a horší...a všechno je to dobou a rodičema..já mám dečka taky drzkujici..ale nikdy by neublížili..v MŠ řešíme šikanu už teď...to je šílený co ty haranti dokážou...nedomýšlí konec..jak píšeš...ale zlí jsou a u některých mě přijde že je v tom rodiče podporují... ???? Tréninky máme pořád...ale závody..jsou jen stylem casovek- šílená nuda...to nás nebaví...doufáme že od června a přes prázdniny do toho spadneme naplno .ikdyz...na mě přišla krize role sanozivitelky bez peněz....došlo zásoby a je to poznat..a na brigádu bych čas měla .ale nechce se mě protože chci mít i nějaký volný čas????????????????????????

Pinkorblue.cz

Prosím, nějaký kupon na stránky Pinkorblue.cz? Nákup nad 1500,-

Postel pro 3 děti

My teď synovi kupovali postel s výsuvným lůžkem, takže mě napadá patrová postel s výsůvným lůžkem.

andropauza

Mohla bych taky poprosit radu co manželovi případně zabralo? Vypadá to, že na něj taky přichází andropauza a chtěli bychom něco osvědčeného co pomůže.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce